Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Right
bg: Дясно
