Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
