Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Close
mr: बंद
