Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Align
sv: Justera

en: Close
sv: Stäng

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Next »
sv: Nästa »

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: {current} of {total}
sv: {current} av {total}

en: « Prev
sv: « Föregående

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Uploads disabled
sv: Uppladdningar inaktiverad

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
sv: Uppladdningar aktiverad, största storlek: @size @dimensions
