Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Close
th: ปิด

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Uploads disabled
th: อัพโหลดปิดใช้งาน

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
th: อัปโหลดเปิดใช้งาน ขนาดสูงสุด : @ขนาด @มิติ

en: Short description for the visually impaired
th: คำอธิบายโดยย่อสำหรับผู้พิการทางสายตา
