SynLang (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས
