SynLang (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Update
de: Aktualisieren

en: Check
de: Überprüfen

en: The description.
de: Die Beschreibung.
