SynLang (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: Update
es: Actualizar

en: Check
es: Comprobar

en: Code
es: Código

en: The description.
es: La descripción.
