SynLang (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Code
fi: Koodi
