SynLang (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Check
fr: Vérifier

en: The description.
fr: La description.
