SynLang (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: Check
hu: Csekk

en: Code
hu: Kód

en: The description.
hu: A leírás.
