SynLang (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Check
is: Athuga

en: Code
is: Kóði
