SynLang (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: Check
ja: 小切手

en: Code
ja: コード
