SynLang (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Check
lv: Pārbaude

en: Code
lv: Kods
