SynLang (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Check
my: စစ်ဆေး
