SynLang (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Check
sk: Skontroluj

en: Code
sk: Kód
