SynLang (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: Check
uk: Перевірити

en: Code
uk: Код

en: The description.
uk: Опис
