SynLang (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Check
gl: Comprobar

en: Code
gl: Código

en: The description.
gl: A descrición.
