SynLang (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Code
ku: کۆد
