SynLang (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Check
oc: Verificar

en: Code
oc: Còde
