SynLang (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Check
ro: Verifică

en: Code
ro: Cod
