SynLang (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Check
ru: Квитанция

en: Code
ru: Код

en: The description.
ru: Описание
