SynLang (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Code
ta: நிரல்
