SynLang (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Check
tr: Çek

en: Code
tr: Kod
