SynLang (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Code
hy: Կոդ
