SynLang (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Check
el: Επιταγή

en: Code
el: Κωδικός
