SynLang (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Code
eo: Kodo
