SynLang (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Code
vi: Mã
