SynLang (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Code
eu: Kodea
