SynLang (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Code
mn: Код
