SynLang (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Check
pl: Sprawdź

en: Code
pl: Kod
