SynLang (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Check
cs: Šek

en: Code
cs: Kód
