SynLang (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Check
lt: Čekis

en: Code
lt: Kodas
