SynLang (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
