SynLang (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Check
et: Kontrolli

en: Code
et: Kood
