Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Default
kk: Стандартты
