Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Contains
lt: Turi

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Entity
lt: Esybė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas
