Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Contains
ne: समावेश

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Bundle
ne: पोका
