Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Default
nl: Standaard

en: Contains
nl: Bevat

en: Entity
nl: Entiteit

en: Select
nl: Selecteren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Provider settings
nl: Provider-instellingen

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Validate @label
nl: @label valideren

en: Match operator
nl: Match-operator
