Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
