Synonyms (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Synonyms
mr: समानार्थी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
