Synonyms (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Default
sk: Predvolené

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Entity
sk: Entita

en: Select
sk: Zvoľte

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Match operator
sk: Operátor zhody
