Synonyms (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى
