Synonyms (2.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Synonyms
cy: Cyfystyron

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Select
cy: Dewis

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
