Synonyms (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
