Synonyms (2.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
