Synonyms (2.1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក
