Synonyms (2.1.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Synonyms
it: Sinonimi

en: Contains
it: Contiene

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Entity
it: Entità

en: Select
it: Scegliere

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Starts with
it: Inizia con

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Bundles
it: Bundle

en: Providers
it: Fonti esterne

en: Exposed
it: Esposto

en: Validate @label
it: Convalidare @label
