Synonyms (2.1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Contains
lv: Satur

en: Widget
lv: Logrīks

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Entity
lv: Entītija

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Exposed
lv: Eksponēts
