Synonyms (2.1.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Synonyms
ru: Синонимы

en: Contains
ru: Содержит

en: Widget
ru: Виджет

en: Provider
ru: Поставщик

en: Entity
ru: Сущность

en: Select
ru: Выбрать

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Providers
ru: Поставщики

en: Behaviors
ru: Поведение

en: Exposed
ru: Раскрытый

en: Add provider
ru: Добавить провайдера

en: Validate @label
ru: Проверить @label
